Zobacz Sklep ArtSteel.pl

najszybszy laser fiber

Firma Art-Steel świadczy kompleksowe usługi obróbki plastycznej metali. Tniemy blachy jednym z najszybszych laserów w technologii Fiber w okolicy, gniemy prasą krawędziową elementy o długości do 3000 mm, malujemy proszkowo, spawamy TIG, MAG oraz świadczymy szereg innych usług związanych z branżą stalową.

Wieloletnie doświadczenie oraz zdobyta wiedza pozwala nam podjąć się nawet najbardziej skomplikowanego zlecenia. 

Zaskoczymy Cię naszymi cenami i terminami!

O firmie

Firma Art-Steel jest marką należącą do grupy BaluSteel – wiodącego producenta balustrad ze stali nierdzewnej, schodów, ogrodzeń, wiat samochodowych oraz innych elementów stalowych. Przez lata współpracy z największymi firmami deweloperskimi oraz klientami prywatnymi zdobyliśmy niezbędne doświadczenie w obróbce metali, co pozwala nam świadczyć profesjonalne usługi na najwyższym poziomie. 

Zaufało nam wiele firm z całej Polski. Dołącz do grona zadowolonych Klientów i nie martw się o terminowość oraz jakość usług!

Usługi

Cięcie blach najnowocześniejszym laserem Fiber

Gięcie prasą krawędziową

Malowanie proszkowe

Spawanie metali metodą TIG, MAG

Dlaczego warto wybrać nasze usługi

Najważniejsze atuty naszej firmy to doświadczona kadra, nowoczesny park maszynowy oraz uczciwe i ludzkie podejście do każdego Klienta. 

Przez lata zbudowaliśmy bardzo dobre relacje zarówno z dużymi firmami liczącymi się na rynku stali jak i gronem prywatnych klientów. Jedna i druga grupa odbiorców jest dla nas tak samo ważna i szanowana!

Doświadczenie

Ponad 13 lat na rynku

Doświadczona kadra

Firma rodzinna znana na poznańskim rynku

Technologia

Nowoczesny park maszynowy

Najszybszy laser Fiber

Precyzyjne gięcie

Wydajność

Zlecenia realizujemy nawet w 24 H

Własny magazyn blach

Własny transport

Wyceny tego samego dnia

Pliki do pobrania, Normy

Ogólne warunki sprzedaży