Zobacz Sklep ArtSteel.pl

Gięcie stali Gniezno

Producenci konstrukcji stalowych, balustrad, ogrodzeń czy maszyn, a także przedstawiciele zakładów ślusarskich często potrzebują elementów poddanych precyzyjnej obróbce, którym nadano pożądany kształt i odpowiednio wyprofilowano. W takich sytuacjach przydatne są usługi świadczone przez firmę Art Steel, a wśród nich gięcie stali w Gnieźnie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

Jak przebiega gięcie stali? WGnieźnie usługę tę wykona Art Steel

Obróbka twardych, niejednokrotnie dużych elementów stalowych wymaga posiadania rozbudowanego zaplecza technologicznego i odpowiednio przygotowanego parku maszynowego. Firma Art Steel dysponuje nowoczesną prasą krawędziową o sile nacisku dochodzącej do 175 ton. Stanowisko robocze pozwala na obsługę długich – nawet trzymetrowych – konstrukcji! Gięcie stali z użyciem technologii komputerowej i innowacyjnych urządzeń pozwala na:

  • uzyskanie precyzyjnych detali,
  • wyginanie pod dowolnym kątem,
  • tworzenie kształtów zgodnych z indywidualnym zamówieniem klienta,
  • powtarzalność rezultatów – możliwa jest zatem zarówno obróbka seryjna, jak i pojedynczych, nietypowych elementów.

Kompleksowa obsługa obejmuje nie tylko gięcie stali, lecz również malowanie proszkowe gotowych komponentów, ich szlifowanie, frezowanie, pogłębianie otworów czy toczenie i gwintowanie, a także cięcie laserem. W przypadku stałych zamówień firma Art Steel zapewnia transport do klienta. Wykorzystanie nowoczesnych technologii umożliwia zminimalizowanie strat materiału, a co za tym idzie – pozwala na oszczędności. Gięcie stali przebiega sprawnie, jest skuteczne, precyzyjne, a dzięki temu idealne do niestandardowych, wymagających i skomplikowanych zleceń. Z oferty korzystają przede wszystkim wytwórcy rozmaitych konstrukcji i elementów stalowych, którym zależy na dokładnym dostosowaniu kształtów otrzymywanych komponentów do indywidualnego zamówienia.

Gięcie stali w Gnieźnie – Art Steel poleca swoje usługi!

Poszukując sprawdzonego i rzetelnego partnera do współpracy w zakresie obróbki metali, warto zainteresować się ofertą firmy Art Steel. Wykonuje ona nie tylko gięcie stali w Gnieźnie, lecz także szereg innych usług, zapewnia indywidualne, elastyczne podejście do każdego zamówienia, krótkie terminy realizacji, kompleksowe doradztwo merytoryczne bazujące na wieloletnim doświadczeniu oraz transport dla stałych klientów. Zachęcamy do zapoznania z dotychczasowymi realizacjami i możliwościami nawiązania współpracy!