Zobacz Sklep ArtSteel.pl

Gięcie prasą krawędziową

Gniemy szybko i precyzyjnie

Nie jest żadną tajemnicą, że aby prowadzone w zakładzie produkcyjnym czynności mogły być wykonane w możliwie najbardziej fachowy i precyzyjny sposób, konieczne jest dysponowanie profesjonalnymi i nowoczesnymi maszynami. Częste realia są jednak takie, że nie każdy zakład posiada urządzenia, które pozwolą na całkowite uniezależnienie się od dostawców zewnętrznych. Właśnie w takich sytuacjach wychodzimy naprzeciw oczekiwań naszych Klientów. Ze swojej strony oferujemy bowiem gięcie blach na prasach krawędziowych. Realizacja ta jest prowadzona przede wszystkim na rzecz wytwórców zajmujących się produkcją różnego rodzaju konstrukcji i elementów ze stali.

Profesjonalne usługi dla najbardziej wymagających

W swojej pracy korzystamy z najwyższej jakości pras do gięcia blachy, co powoduje, że prowadzone usługi charakteryzują się bardzo wysoką precyzją. Maszyny posiadają specjalnie zaprojektowany interfejs użytkownika, dzięki któremu możliwe jest dokładne opracowanie całej realizacji w taki sposób, by była zgodna ze złożonym zamówieniem oraz by w możliwie największym stopniu ograniczyć zużycie materiału.

Jesteśmy przygotowani, by sprostać oczekiwaniom każdego Klienta. Maszyny, którymi dysponujemy, posiadają siłę nacisku dochodzącą do nawet 175 ton. Oprócz tego sporej wielkości stanowisko robocze o długości 3000 mm sprawia, że jesteśmy w stanie obsługiwać nawet te duże konstrukcje. Możliwość wieloseryjnego gięcia blachy powoduje, że na przestrzeni ostatnich lat dla wielu przedsiębiorstw staliśmy się kluczowy wręcz partnerem zapewniającym najwyższą jakość prowadzonych działań. Gwarantujemy nie tylko precyzję wykonywanych prac, ale oprócz tego również szybkość i solidność.

Zaufaj profesjonalistom w branży

Realizacja, taka jak gięcie na prasie krawędziowej znajduje swoje zastosowanie w bardzo wielu obszarach. Z prowadzonych przez nas działań korzystają chociażby producenci konstrukcji stalowych, wytwórcy balustrad, zakłady ślusarskie, a także producenci maszyn. Gięcie blachy jest konieczne do wykonania również w obszarze automotive. Dla wszystkich tych branż jesteśmy w stanie przeprowadzić najwyższej jakości usługi, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Gięcie blach – co nas wyróżnia?

Tym, co nas wyróżnia na rynku jest przede wszystkim zorientowanie na Klienta. W swojej kadrze posiadamy bardzo doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy na co dzień dokładają wszelkich starań, aby każda osoba korzystająca z naszych usług była możliwie najbardziej usatysfakcjonowana z prowadzonych działań. Dodatkowo bogato wyposażony park maszynowy powoduje, że jesteśmy w stanie podołać nawet niestandardowym oczekiwaniom naszych Klientów. Gwarantujemy więc elastyczne podejście.

Jesteśmy nastawieni przede wszystkim na długofalowe współprace, co umożliwi dokładne zapoznanie się z oczekiwaniami Klienta, a w konsekwencji sprostanie wszystkim potrzebom. Firmy, które do tej pory miały okazję skorzystać z naszych prac doceniają przede wszystkim wysoką jakość usług, terminowość oraz dobry stosunek jakości wyrobów do ceny realizacji. Obniżenie kosztów produkcyjnych jest możliwe dzięki zastosowaniu nowoczesnych maszyn. To właśnie one umożliwiają dokładne zaplanowanie całej realizacji, a tym samym ograniczenie zużycia materiału.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy. W ramach prowadzonych działań zajmujemy się nie tylko realizacją gięcia blachy, ale również transportem wykonanych elementów do Klienta. Działamy terminowo, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów nie tylko pod względem precyzji, ale i sprawności działania.

Swoje prace prowadzimy jako marka BaluSteel. W swojej historii przeprowadziliśmy już wiele trudnych i skomplikowanych projektów, co pozwoliło nam na zdobycie niezbędnego doświadczenia w branży. Dzięki temu każda osoba będzie usatysfakcjonowana ze współpracy z naszą firmą. Nie czekaj i już teraz sprawdź, jakie rozwiązania przygotowaliśmy dla Ciebie!

Dzięki nowoczesnej 7-osiowej prasie krawędziowej o nacisku 175 ton jesteśmy w stanie wykonać niemal każde, nawet najbardziej skomplikowane zlecenie i gięcie. 

Gniemy detale o maksymalnej długości 3000 mm. Zajmujemy się zarówno gięciem wieloseryjnym jak i wykonujemy detale nietypowe.

Cięcie laserowe, Gięcie blach, Spawanie, szlifowanie, malowanie

Precyzja

dokładność

szybkość

solidność

Jesteś zainteresowany?

Wyślij zapytanie ofertowe już teraz.

Zobacz nasze realizacje

Pliki do pobrania

Ogólne warunki sprzedaży