Zobacz Sklep ArtSteel.pl

Gięcie blach Poznań

Producentom wyrobów stalowych i konstrukcji wykonanych z tego materiału z pewnością przyda się usługa oferowana przez Art Steel. Gięcie blach na prasie krawędziowej pozwala osiągnąć zadowalające efekty obróbki i jest realizowane na profesjonalnych maszynach o sile nacisku wynoszącej nawet 175 ton! Odpowiednio przygotowane stanowisko robocze umożliwia pracę na dużych elementach. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami świadczonych usług.

Obróbka blach na prasie krawędziowej – jakie ma zalety?

Praca z twardymi i trudnymi do obróbki materiałami wymaga stosowania innowacyjnych i przystosowanych do tego zadania urządzeń. Wykonując gięcie blach, firma Art Steel korzysta z zaawansowanych technologicznie rozwiązań i zapewnia możliwość:

  • nadawania elementom pożądanych kształtów i profilowania zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta,
  • zginania ich pod dowolnym kątem,
  • gięcia blach o maksymalnej długości 3000 mm,
  • minimalizowania strat materiału, a co za tym idzie – oszczędności,
  • imponująco precyzyjnej obróbki – jej dokładność jest mierzona w milimetrach,
  • powtarzalności, dzięki stosowaniu technologii komputerowej kontrolującej proces i ograniczającej ryzyko wystąpienia błędu ludzkiego.

Dlaczego warto wybrać gięcie blach w Art Steel?

Powierzając stalowe elementy doświadczonej firmie, zyskuje się pewność najwyższej jakości świadczonych usług, do których realizacji wykorzystywane są najnowsze rozwiązania technologiczne. Pracownicy wykonujący gięcie blach w Poznaniu potrafią sprostać zróżnicowanym oczekiwaniom klientów, a rozbudowany park maszynowy otwiera bogate perspektywy obróbki metali. Elastyczne podejście do każdego zamówienia, kompleksowa obsługa uwzględniająca doradztwo merytoryczne i możliwość uzyskania dowolnego kształtu – to sprawia, że firma Art Steel zyskuje stałych klientów, którzy z chęcią ponownie korzystają z jej usług.

Potrzebne skuteczne, precyzyjne i sprawne gięcie blach w Poznaniu? Art Steel to dobre rozwiązanie!

Firma specjalizuje się w obróbce metali, elementów stalowych i aluminiowych, a swoją ofertę kieruje do przedstawicieli wielu branż. Z wykonywanego przez nią w Poznaniu gięcia blach korzystają producenci konstrukcji i urządzeń, którym zależy na precyzji, zminimalizowaniu strat materiału, możliwości wykonania seryjnych elementów, jak również detali nietypowych. Warto skorzystać z tej oferty w przypadku wymagających i skomplikowanych projektów. Zachęcamy do kontaktu!