Zobacz Sklep ArtSteel.pl

Spawanie aluminium Gniezno

Glin ze względu na swoją wytrzymałość, niską wagę i przewodnictwo elektryczne jest stosowany w wielu gałęziach przemysłu. Powstają z niego solidne obudowy o różnych kształtach, części maszyn i samochodów czy szkielety budowlane. Nierzadko praktyczne zastosowanie znajdują też jego stopy. Jeśli potrzebujesz sprawdzonej firmy, która połączy elementy z tego materiału, to koniecznie sprawdź nasze usługi. Oferujemy spawanie aluminium w Gnieźnie, które jest realizowane za pomocą nowoczesnych urządzeń stapiających metal i tworzących tym samym wysokiej jakości, trwałe spoiny. Zapraszamy do kontaktu i poznania szczegółów!

Spawanie metodą TIG i MIG/MAG

Zawsze wybieramy nowoczesne techniki spawalnicze, co eliminuje ryzyko powstania zanieczyszczeń w spoinie i odprysków na powierzchniach przedmiotów. Stosujemy metodę TIG (Tungsten Inert Gas) – idealną do obróbki delikatnych, cienkich materiałów. Opiera się ona na nietopliwej elektrodzie wolframowej w osłonie obojętnych gazów, dzięki której wytwarza się łuk elektryczny. Spawanie aluminium realizujemy też w wariancie MIG (Metal Inert Gas), który polega na użyciu topliwej elektrody oraz źródła emitującego impuls elektryczny. W tym przypadku osłonę stanowi gaz obojętny, z kolei w metodzie MAG jest to gaz aktywny. 

Profesjonalne spawanie elementów z aluminium

Trzeba wiedzieć, że glin jest tworzywem wymagającym, jeśli chodzi o tworzenie połączeń – mogą być one pełne porów i innych wad. Dlatego prace warto zlecać specjalistom, którzy mają duże doświadczenie w spawaniu aluminium. Nasi pracownicy odpowiednio przygotowują materiał (oczyszczają go) i kontrolują temperaturę w czasie działań realizowanych za pomocą profesjonalnych spawarek. Tak kompleksowe podejście sprawia, że obsługujemy różnorodne przedsiębiorstwa z branży maszynowej, budowlanej czy transportowej, a także Klientów indywidualnych. Możemy wykonać zlecenia jednostkowe lub nawiązać dłuższą współpracę, które przyniesie duże korzyści biznesowe.

Oferujemy spawanie aluminium w Gnieźnie

Mamy bardzo duże doświadczenie w dziedzinie obróbki metali, więc poradzimy sobie nawet z najtrudniejszymi pracami. Uwzględniamy potrzeby Klientów, realizując działania szybko i terminowo. Proponowane spawanie aluminium w Gnieźnie, to niezawodny sposób na trwałe połączenie dużych i małych elementów o różnej grubości. Warto sprawdzić też inne dostępne w dobrej cenie usługi, np. gięcie blach, malowanie proszkowe lub polerowanie. Zapraszamy do kontaktu i rozpoczęcia współpracy z naszą firmą!