Zobacz Sklep ArtSteel.pl

Gięcie stali Bydgoszcz

Obróbka twardych materiałów i uzyskiwania z nich skomplikowanych kształtów wymaga stosowania specjalistycznych urządzeń oraz doświadczenia w wykonywaniu podobnych prac. Jeśli potrzebna jest kompleksowa obsługa w zakresie gięcia stali, w Bydgoszczy działa sprawdzona firma – Art Steel. Pracuje ona na nowoczesnej prasie krawędziowej o maksymalnym nacisku 175 ton umożliwiającej wyginanie elementów o długości nawet 3 metrów. Oto, dlaczego warto skorzystać z jej usług!

Gięcie stali w Art Steel w Bydgoszczy – profesjonalna realizacja najbardziej wymagających zamówień

Z oferty Art Steel powinni skorzystać producenci konstrukcji i wyrobów stalowych, którym zależy na uzyskaniu precyzyjnie wykonanych elementów zgodnie z indywidualnym zamówieniem. Gięcie stali odbywa się na zaawansowanej technologicznie prasie krawędziowej o wysokiej sile nacisku i przystosowanej do pracy na długich (do 3000 mm) komponentach. Pozwala ona przede wszystkim na:

  • zminimalizowanie strat materiału poddawanego obróbce,
  • uzyskiwanie powtarzalnych efektów, dzięki wdrożonej technologii komputerowej,
  • tworzenie dowolnych kształtów i profilowanie stali zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami klienta,
  • gięcie pod wybranym kątem.

Bogata oferta firmy Art Steel – nie tylko gięcie stali!

Rozbudowany i nowoczesny park maszynowy umożliwia sprawną realizację zamówień i osiągnięcie satysfakcjonujących efektów. Art Steel zapewnia kompleksową obsługę nie tylko w zakresie obróbki stalowych elementów, lecz również ich późniejszego malowania proszkowego oraz transportu w przypadku stałych zleceń. Poza gięciem stali świadczone są też inne usługi: frezowanie, gwintowanie, toczenie, walcowanie czy pogłębianie otworów, a także szlifowanie oraz cięcie laserem. Doświadczeni pracownicy służą doradztwem merytorycznym i optymalizują wdrażane działania, aby – przy minimalnym koszcie – uzyskać jak najlepsze rezultaty obróbki.

Kompleksowa obsługa każdego zamówienia – warto wybrać gięcie stali w Art Steel

Wystarczy skontaktować się z przedstawicielem firmy, aby poznać szczegółowe warunki współpracy. Gięcie stali w Bydgoszczy to usługa kierowana do przedstawicieli różnych branż – producentów maszyn, balustrad czy konstrukcji, a także zakładów ślusarskich, którym zależy na szybkiej obróbce oraz uzyskaniu precyzyjnych efektów przy jednoczesnym ograniczeniu ponoszonych kosztów. Zachęcamy do kontaktu i składania zamówień!