Zobacz Sklep ArtSteel.pl

Cięcie laserem Poznań

Przez wielu fachowców i specjalistów w branży metalowej jest uznawana za jedną z najbardziej skutecznych i efektownych metod obróbki. Mowa oczywiście o usłudze, jaką jest cięcie laserem proponowaną Klientom firmowym w zakładzie Art Steel Laser! Jest to proces pozwalający na uzyskanie bardzo starannych i ostrych krawędzi w przypadku różnego rodzaju materiałów – stali, aluminium oraz innych metali.

Metoda ta polega na wykorzystaniu mocno skoncentrowanej wiązki, która skupiona w konkretnym punkcie prowadzi do rozdzielenia materiału. Technologie wykorzystywane w Art Steel Laser umożliwiają nam cięcie laserem na wymiar wskazany podczas składania zamówienia przez Klienta. Do każdego zlecenia podchodzimy więc indywidualnie, starając się spełnić nawet najbardziej wygórowane wymagania zakładów ślusarskich, producentów maszyn czy przedstawicieli branży automotive. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz skorzystania z profesjonalnych usług świadczonych przez doświadczonych fachowców!

Zalety cięcia laserowego – dlaczego warto zdecydować się na tą metodę obróbki wybranych materiałów?

Technologia rozdzielania termicznego wykorzystująca mocno skupioną wiązkę nagrzewającą powierzchnię materiału jest coraz chętniej i powszechniej wykorzystywana przez różne zakłady produkcyjne. Nie bez powodu – istnieje wiele korzyści cięcia laserowego, a należą do nich:

  • wysoka precyzja,
  • uzyskanie ostrych i dokładnych krawędzi,
  • brak konieczności końcowej obróbki materiału,
  • możliwość zastosowania w przypadku różnych materiałów, np. wybranych tworzyw sztucznych, metali i blach,
  • duża wytrzymałość oraz wydajność narzędzi wykorzystywanych do obróbki,
  • niskie ryzyko strat materiałów,
  • wysoka powtarzalność procesu i możliwość przygotowania wielu elementów w krótkim czasie.

Do kogo kierujemy usługę cięcia laserem w Art Steel Laser?

Nasi specjaliści zajmują się kompleksową i profesjonalną obsługą Klientów działających w szeroko pojętym sektorze produkcyjnym i branży metalowej, którym zależy na uzyskani wysokiej jakości komponentów wykonanych w procesie cięcia laserem. Jesteśmy otwarci na nawiązanie długofalowej współpracy z firmami zainteresowanymi pozyskaniem precyzyjnych elementów maszynowych, samochodowych oraz innych materiałów spełniających nawet najbardziej wygórowane wymagania branżowe czy techniczne. Cięcie laserem wykonywane jest na terenie Poznania i okolic – aby skorzystać z usługi zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi specjalistami, którzy pomogą w ustaleniu szczegółów zlecenia oraz wycenie.