Zobacz Sklep ArtSteel.pl

MALOWANIE PROSZKOWE

MALOWANIE PROSZKOWE

Powierzchnię wyciętych, odpowiednio wygiętych czy też zespawanych przez nas wcześniej detali możemy pokryć lakierem w wybranym przez Państwa kolorze z palety RAL. Malowanie proszkowe możemy zastosować także w przypadku dostarczonych do nas elementów. Jego główną zaletą jest bowiem możliwość uzyskania niezwykle trwałej powłoki o jednorodnym wyglądzie, wysoce odpornej na działanie zarówno czynników mechanicznych, jak i chemicznych. Dodatkowo zastosowanie tej metody jest bardziej proekologiczne, ponieważ powłoki nie zawierają rozpuszczalników, a co za tym idzie, żadnych LZO. Stal malowana proszkowo – blacha oraz gotowe elementy – przez długi czas będzie cechować się idealną powłoką lakierniczą, spełniając współczesne standardy.

Malowanie proszkowe w Art-Steel – postaw na doświadczenie!

Naszym celem jest satysfakcja klienta, dlatego też malowaniem zajmują się u nas specjaliści, którzy posiadają nie tylko niezbędną wiedzę i doświadczenie, lecz także wyróżniają się sumiennością i skrupulatnością. Dzięki temu stal malowana proszkowo w naszej lakierni, zarówno w formie detali wyciętych z blachy, jak również tych toczonych i frezowanych, wygląda zgodnie z założeniami, w 100% spełniając oczekiwania Klienta.
Malowanie blachy i gotowych elementów z użyciem tej technologii wykonujemy przede wszystkim dla producentów różnego rodzaju konstrukcji stalowych, maszyn i urządzeń, a także z branży automotive. Nasza lakiernia oraz zdobyte w tym obszarze doświadczenie pozwalają nam jednak pokrywać powłoką dowolne detale ze stali – o różnym kształcie i stopniu złożoności, bez względu na ich docelowe przeznaczenie.

Profesjonalna obróbka detali ze stali o maksymalnej długości 14500 mm (14,5 m)

Aby móc osiągać maksymalną trwałość powłoki oraz najlepsze efekty wizualne postawiliśmy nie tylko na wykwalifikowany zespół, lecz także na nowoczesną lakiernię oraz sprawdzone farby. Wielkość kabiny naszej lakierni pozwala na efektywne malowanie detali o długości do nawet 14500 mm. Naszą lakiernię mogą więc opuścić naprawdę duże konstrukcje ze stali malowanej proszkowo, takie jak np. balustrady czy elementy maszyn rolniczych, bądź też całe serie mniejszych detali z blachy malowanej na wybrany przez Klienta kolorze. Na swoim koncie mamy nawet różnej wielkości obrazy wycinane laserowo, które poddane zostały u nas także malowaniu proszkowemu. Jedynym ograniczeniem jest więc dla nas wielkość lakierni, choć i ta zdecydowanie należy do tych większych.

Blachy i inne elementy ze stali malowane proszkowo zawsze na czas

Połączenie umiejętności naszego zespołu z funkcjonalnością i efektywnością lakierni, którą dysponujemy, sprawia, że całe konstrukcje ze stali, jak i blacha malowana proszkowo zawsze opuszczają nasz zakład zgodnie z ustalonym terminem. Jednocześnie gwarantujemy możliwie krótkie terminy, a w razie potrzeby jesteśmy w stanie zrealizować również bardzo pilne zlecenia na malowanie detali z blachy bądź gotowych elementów ze stali. Staramy się bardzo elastycznie podchodzić do potrzeb Klienta z zapotrzebowaniem na części lub całe produkty malowane w tej technologii.

Cenowo malowanie proszkowe także wychodzi u nas bardzo korzystnie. Szczególnie w przypadku długofalowych współprac.

Art-Steel – kompleksowa obsługa zleceń na malowanie proszkowe

W naszym zakładzie wszystkie usługi realizujemy kompleksowo. Oznacza to, że można zlecić nam nie tylko samo malowanie elementów ze stali, lecz także wcześniejsze zaprojektowanie 2D lub 3D detali z blachy, a następnie ich wycięcie i w razie potrzeby także wygięcie oraz spawanie. Poza tym malowane tą metodą części i konstrukcje są przez nas wcześniej odpowiednio przygotowywane przed nałożeniem koloru. Odtłuszczamy je i nadajemy im odpowiednią chropowatość. Dodatkowo zapewniamy również transport malowanych przez nas proszkowo blach i innych elementów ze stali do Klienta. Nasi Klienci mogą więc zgłosić się do nas wyłącznie z pomysłem oraz specyfikacją gotowego produktu.
Zachęcamy do skorzystania z naszej wiedzy i doświadczenia w branży metalowej, a także nowoczesnego parku maszynowego!

Dopełnieniem kompleksowej obsługi Klienta jest nasza oferta lakierowania proszkowego. 

Malujemy proszkowo detale o długości do 14 500 mm (14,5 m).

Oferujemy krótkie terminy oraz lakierowanie proszkowe bardzo dobrej jakości.

lakiernia proszkowa

jakość

Terminy

piec 6 m

dobre farby

Jesteś zainteresowany?

Wyślij zapytanie ofertowe już teraz.

Pliki do pobrania

Ogólne warunki sprzedaży